Rozum nebo bláznovství?

7. října 2010 v 14:10 | Werí |  Diary
(mimochodem fotka je moje dílo, cizí foťák... nějaký výlet to byl, pár roků zpátky...mě tam tak zaujal ten kohoutek u keříku :D)
kytíJe to možné? Poslední dobou si stále víc a víc příjdu, že žiju v úplně jiném světě, než většina mých vrstevníků. Sedím v lavici a sleduji, jak si kluci ve třídě (ano, většině je už osmnáct) hází s hopíkem po třídě. Naschvál míří na televizi apod. Všichni kolem to považují za zábavné a smějí se, až se za břicho popadají. A mě v tu chvíli vrtá hlavou, co je vlastně tak vtipného? To, že můžou rozbít drahou televizi, kterou nám škola koupila? Nebo to, že je strašná psina, když někoho trefí do hlavy? Ha,ha,ha... nemůžu se přestat smát. Proč to vůbec dělají? Nemůžou se chovat jako dospělí?

Co jinak? Všichni kolem mě řeší, kam se půjdou o víkendu opít a zapařit, jak jim rodiče zakázali tohle a tohle a jak je nesnáší... mě to příjde jako zbytečnost. Myšlenky mi zalétávají spíš k tomu, na jakou vysokou půjdu, co chci vlastně v životě dělat a co bych chtěla dokázat. Jejich starosti mě nezajímají a já sem divná, když se zmíním, o čem přemýšlím já.
Nemyslím, že sem asociální. Ráda bych si občas s někým vyšla, ale posedět někam do kavárny na pokec, zajít do kina nebo tak... místo toho jsem tahána na diskotéky, kde se všichni opijí a válí na zemi, vážně zábava...
Já už vážně nevím, jestli je chyba ve mě nebo v okolí, ale nedokážu se s nimi bavit tak jako dřív, kdy jsem měla podobné zájmy, chodila jsem s nimi každý víkend pít a "bavit se". Asi se snažím chovat moc dospěle, když se radši než o nové hadry a nehty starám o to, jak by se dalo pomoct v ekologii, dětem apodobně, jenže... je to prostě moje součást, jenže sem doteď nenašla skoro nikoho, kdo by to pochopil, takže jsem odkázaná na vysedávání osamotě a poslouchání ostatních lidí, kteří o mě tvrdí, jak strašně jsem divná... Zřejmě s tím nic neudělám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama