Jak moc těžké je najít pravého přítele?

6. listopadu 2010 v 18:19 | Werí |  Diary
Proč je v dnešní době plné lží a pomluv tak těžké najít přítele? Sama bych na to ráda znala odpověď. Proč vám každou chvíli někdo vrazí kudlu do zad a vy o sobě ze všech stran slyšíte jen pomluvy? Mají to ty lidi za potřebí?
Vážně tu nechci psát litanie na to, jak sou na mě všichni zlí a jak se mi nedaří. Jen chci upozornit na to, že v dnešní době najít někoho, komu na vás záleží v každé situaci, není zrovna nejlehčí. Vždycky jsem si myslela, že pár mých spolužaček jsou i moje nejlepší kamarádky. Kdeže, to jsou kamarádky, jen když je veselo a podobně. Když je nějaký problém, nejradši hned utečou a ukážou záda. Občas slíbí, že dají vědět a někam půjdem, pak dokonce nenapíší ani omluvu, že to tedy tentokrát asi nevýjde.
Co je to za dobu proboha? Proč se k sobě všichni musí chovat takhle? Když nakonec to štěstí máte a najdete přítele, který za to stojí, pro změnu s ním nemůžete být kdy chcete, protože bydlí až bůh ví kde v Tramtárii.
Já už vážně nevím, co dělám špatně, možná je to ve mě, možná jsem prostě nesnesitelná a nedá se se mnou vyjít, kdo ví. Jenže já svojí povahu prostě nezměním a když mě nikdo nedokáže brát takovou jaká sem, tak to přece nejsou kamarádi, ne?
Asi chci moc, když chci někoho, kdo by tu byl pro mě, když je mi nanic... :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Potkanka Potkanka | Web | 9. listopadu 2010 v 14:59 | Reagovat

tyjo ten článek je jakyby si mi ho psala z mého srdce..taky to tak u mě vypadá..mám pocit že je to mnou...ale teď vidím že možná přece jenom ne?kde bydlíš?mohli bychom se vidět?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama