Zazvonil zvonec...

25. prosince 2010 v 14:49 | Werí |  Diary
..

...a vánoc je konec :)

Štědrý den je za námi a jistě nám přinesl spousty a spousty nových zážitků a dárečků. Jak vidíte na obrázku, nám přinesl i boby :D
..

Takže jak to všechno bylo? Vstávala jsem překvapivě "už" o půl desáté (na mě to je poměrně brzy) a posadila se k pohádkám, kterých bohužel nebylo zrovna moc. Podívala jsem se na Co takhle svatba princi a pak jsem sledovala Sám doma, jenže to už byl čas na oběd, takže jsme si dali vinnou klobásu a pak hurá na návštěvu k babičkám. První jsme jeli k babičce do Jankovic, kde to popravdě moc nemusím - nikdy jsem si tam s nimi moc nerozumněla. Jezdím tam pouze, když musím... Tam jsme rozdali dárky a nějaké dostali, dostala sem pěnu do koupele a sprchový gel... no naštěstí sme tam byli jen hodinku, dopili čaj a kafe a vyrazili jsme k druhé babičce, kterou mám o poznání radši :)
Usadili jsme se, já se pustila do buchty a do chlebíčků, které tam babička měla :D povídali jsme si dokud nepřišel děda z práce a pak jsme si povídali dál :D....brzy se za námi přišel podívat i strejda (bydlí ve stejném domě jako babičce) s Dominikem, což je můj asi půl roku starý bratránek. Strašně dlouho jsem ho neviděla a je neskutečné, jak rychle ty děti rostou, když jsem ho viděla naposledy, byl to takový prcek a teď už sedí a vnímá vše kolem sebe.
..
(dekoračka v obýváku - jablíčka, stromek, perníčky a prasátko s olivovým olejem, co mamka dostala :D )

Kolem čtvrté hodiny jsme se dostali domů, mamka šla pomalu chytat vše, co bylo potřeba k večeři a já si lehla na gauč a sledovala Šíleně smutnou princeznu, bohužel jsem byl
..
a po náročném dni tak unavená, že jsem během první čtvrt hodiny usnula :D Vzbudili mě teprve na večeři,
takže mi večer utekl opravdu rychle. Nanosili jsme jídlo do jídelny a pustili se do kuřecího vývaru a poté řízků, které jíme tradičně na Vánoce (u nás doma se ryby nejedí) a popíjeli jsme k tomu šampaňské... poté jsme zazvonili na zvoneček a vyrazili ke stromečku.

Rozbalovali jsme téměř hodinu - ne, že by tam těch dárků bylo tolik, ale já sem rozdávala a strašně mě bavilo napínat :D když sme dorozbalili naše dárky, pustili sme po obýváku potkánky s nadějí, že si rozbalí svoje dárky. Bohužel je mnohem více zajímalo cukroví :D my s mamkou mezitím hrály člověče nezlob se a pexeso. No a pak už bylo po osmé a rodinné sezení jsme rozpustili... tyhle Vánoce jsem si opravdu užila, konečně jedny z prvních vánoc, kdy jsme se s rodinou nepohádali, za což jsem opravdu vděčná :)
(a ještě jedny prasátka co mamka dostala :D)


dárečky

A cože jsem všechno dostala? Mám to tu rozložené...až na ten polštář, ten je tam jen proto, aby bylo o co opřít dárky :D
Celé to leží na oranžové mikrodece, kterou jsem dostala - je úžasná, krásně hřeje a je příjemná na dotek. Úplně vepředu leží župan, za ním spoďáry :D, sklenička s USA, soška draka, The O.C. (seriál, který jsem vyhrála), na něm mini gumová kačenka :D, vedle sloník plyšový od babičky, sprcháš a pěna do koupele... ještě jsem dostala tričko a mikinu, ale ty už mám pověšené ve skříni, takže o nich jindy :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 25. prosince 2010 v 14:51 | Reagovat

já mám Štědré dny až do 2.1. :D:D:D

2 Nevím x) Nevím x) | 25. prosince 2010 v 15:01 | Reagovat

Já jsem dostala dvoje složky na sešity nic víc nic míň...Navíc se mi pohádali rodiče a budou se stěhovat..A to nakupování dárků a strach jestli to stihnu atd...To vše vystihuje dokonale toto...Vánoce jsou svátky klidu a míru, Vánoce jsou svátky, kdy jsou na sebe všichni hodní...Amen xD

3 Ufoun Ufoun | Web | 25. prosince 2010 v 16:28 | Reagovat

Pání, kdyby jsme mi měli o Štědrém dnu někam jezdit, tak si dárky rozbalujem až zítra :D

4 Dessert Dessert | Web | 25. prosince 2010 v 20:03 | Reagovat

[3]: My taky :D A proto jezdíme na tátovu stranu další den a na máminu ne.. :D

Jak vidím, tak tyhle Vánoce byly úspěšné, protože my jsme se taky nepohádali. A dnes.. také ne :-). Mimochodem máte pěknej stromeček - my máme umělej s ulomenýma větvema, protože nám ho minulý rok jaksi rozložil hafan a tenhle rok jsme zapomněli koupit nový :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama