Vysvědčení

31. ledna 2011 v 17:03 | Werí |  Diary

První pololetí školy je úspěšně za námi. Kdo by to byl řekl, že to tak rychle uteče. Najednou už máme únor a rozdává se pololetní vysvědčení. To moje dopadlo vcelku dobře, nemůžu říct, že bych nebyla spokojená. Je to po hodně dlouhé době, kdy nemám na vysvědčení žádnou trojku a jsem na sebe hrdá. Pořád ale mám co zlepšovat, protože tři dvojky jsou tam naprosto zbytečné. Narozdíl od toho, ale další dvě dvojky už byly dosti o fous (Matematika a fyziky, na Matfyz prostě zřejmě nepůjdu :D), ale pořád si myslím, že na třeťák je to vcelku ucházející. Přesto jsem na sebe naštvaná, protože mi uteklo vyznamenání o pouhé dvě dvojky, no koho by to nenaštvalo že. O dvě naprosto zbytečné dvojky. Každopádně, teď už s tím nic neudělám, musím se s tím smířit, co mi jiného zbývá. Na další pololetí chci vážně zamakat, protože bych si ráda dokázala, že na to blbé vyznamenání prostě mám. Navíc příští rok už mě čeká maturita, ze které se mi začíná dělat kopřivka. Nejsem si jistá, jestli budu schopná vůbec odmaturovat, protože se ve většině předmětů neučíme zrovna nejpotřebnější věci. Obvykle se učíme věci, které baví kantory a to, co je nebaví, je vlastně už tak trochu přebytečná věc. Mým plánem je maturovat z biologie, ale my sme naprosto přeskočili savce a ptáky a rovnou se vrhly na antropoligii, kterou ovšem bereme na daleko vyšší úrovni, než je maturitní norma. Připadám si vážně jak na medicíně a ztrácím z toho vážně nervy. Jediný předmět, kde se na maturitu připravujeme tak, jak máme, je zřejmě angličtina. Děláme poslechy, konverzace, čtení... začínáme už probírat nějaké ty reálie, potřebné k ústní zkoušce. Jen mě děsí ta třetí státní zkouška a to výběr Matematika/ZSV/IVT... co si z toho mám asi tak kruci vybrat? ZSV mi bude na nic, matematiku neovládám a IVT mě k smrti nudí, takže si příjdu dost vkocích a zoufalá, jenže co nadělám.
Mimochodem, víte co nám od tohoto roku zavedli? Dostali jsme na zadní stranu vysvědčení dotazník :D...ano, vážně dotazník, přikládám pod perex fotografii, snad to bude k přečtení, popřípadě dejte zobrazit obrázek a můžete si počíst. Vážně mě to pobavilo :D
Tak a jakpak dopadlo vaše vysvědčení?


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 the-metropolis the-metropolis | E-mail | Web | 31. ledna 2011 v 17:27 | Reagovat

Ahoj , moc pěknej článek. :)

2 Ufoun Ufoun | Web | 1. února 2011 v 17:08 | Reagovat

Ten dotazník je opravdu zajímavý, to se musí uznat :D. Mě zase na mém vysvědčení pobavilo, že mi třídní napsal do "Pochval a ocenění", že jem výtvarně nadaná :D. Ty moje hatlapanice ve výtvarce je zážitek :D. Nebo myslel ty obrázku v sešitu matiky, kterou nás učí :D?

Jinak, ohledně známek před tebou smekám. Na střední a žádná trojka. Já jsem v 7. třídě a trojky mám 3. No, dvě mám úplně zbytečně, tak snad to dotáhnu na vyznamenání..

3 Potkanka Potkanka | Web | 2. února 2011 v 18:27 | Reagovat

Tak to jsi dobrá,já jsem na gymplu ale jako v devítce a mám dvě dvojky....ten dotazník..no tak to ještě jde my jsme museli vyplňovat 10 A4 o sociálně-patologických jevech,hrůza :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama