Těžké časy

9. února 2011 v 14:50 | Werí |  Diary
Ano, ano... je to tak. Nevím jestli pro vás, ale pro mě rozhodně jsou. Stále nepředstavitelně válčím se svým zdravím. Prý mám hypermobilní páteř...pfm. Bylo mi řečeno, že se to nemá rádo s astmatem a tak se navzájem zhoršují, sranda prostě. Mám napsané rehabilitace, které by mi měly ulevit... jistě, to by bylo fajn, kdybych se tam ovšem vůbec dostala. Nejbližší volné termíny jsou až v březnu a já denně trpím bolestmi hlavy, které by rehabilitace měly omezit. Z toho vyplývá, že ještě tak měsíc trpět budu.
Navíc se vůbec nemůžu dostat zpět do učení. Příjdu si úplně dutá a neschopná se vůbec učit. Takže jedno z mých nových předsevzetí je znovu se vrátit k učení, jako tomu bylo v prvním pololetí.
A tak něco na odlehčení, minulý víkend jsem byla u Péti. Od čtvrtka do neděle. Myslím, že jsme si to vážně užily - v sobotu jsme byly na jednom maturitním plese, docela jsem se bavila, až na pár drobných astmatických příhod, ale to se vstřebalo :D Bohužel nejsme děti štěstěny a v tombole jsme nevyhrály, ale alespoň jsme získaly cenu útěchy - slivovici a med (dal nám to nějaký kluk, nechtěl se s tím tahat :D )
Takže víkend se vyvedl, ale tenhle týden mám strašná ta záda, takže dost trpím. Nejspíš za to může ještě nachlazení, které mi zhoržuje ty bolesti hlavy. Takže mám v plánu zůstat doma a vyležet se z toho...snad mi to trochu uleví.
Další část povídky jsem jinak ještě ani nezačala psát, to zírání do wordu mi na hlavu moc nepomáhá, takže se dílek nejspíše zpozdí, ale nedokážu odhadnout, kdy by tak mohl být...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ufoun Ufoun | Web | 10. února 2011 v 7:36 | Reagovat

Jéje, přeju ať je ti brzo líp! Sama moc dobře vím, co je bolest hlavy, k tomu ještě zad, takže soucítím s tebou.
No vidíš, aspoň sis užila hezké dny s kamarádkou :). To já budu sedět celý dva týdny doma jak pecka :D

2 Ufoun Ufoun | Web | 11. února 2011 v 12:14 | Reagovat

Taky bych to někdy chtěla vráti, když to začne křičet :D. Bohužel, ale to asi všichni z rodiny, takže když malý plaká, jsem povolána na scénu já xD.

Ohledně povídky. Díky, jsme ráda, že se ti líbí. Ohledně tématu, člověk se asi nikdy netrefí tak, aby byli naprosto spokojení všichni :D. To mě se třeba vůbec nelíbilo, že do TVD mají přijít vlkodlaci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama