Nechápavě kroutím hlavou

10. března 2011 v 16:05 | Werí |  Názory
Myslím, že mi začíná docházet trpělivost. Vážně nestačí všudypřítomné reklamy na blozích, které nás vyzývají, ať si přečteme "nejlepší" blogerky? Teď na články budeme koukat i mezi články AK a Tématem týdne. Začíná se mi z té komerce a neustálého podsouvání dělat vážně zle. Kam ten blog spěje? Kdo z vás si pamatuje ty začátky, kdy tady rozhodně podobné věci nebyly? Ani Krásná, ani AK, kde si všichni blogeři byli rovni a nikdo nebyl víc, než ti ostatní. Jistě, takovým dnům pravděpodobně už odzvonilo. Začalo to krásnou, která se s prominutím nasrala úplně všude a bude to pokračovat Autorským klubem, který, trouchám si odhadovat, půjde stejnou cesou.
Brzy my, normální blogeři, kteří nemáme potřebu všude se nacpat, budeme ztracení v propadlišti dějin, protože budeme odesláni do vyhnanství s tím, že se nemůžeme měřit s těmi 'nejlepšími z nejlepších' - je to v úvozovkách, protože naprosto nechápu, kdo ty lidi vybíral, jelikož pohled na to, co je nejlepší je dost subjektivní. Někdo miluje houby, jiní je nesnáší. Ale na čí straně je tedy pravda? Ani na jedné... proto nechápu tohle vyvyšování ostatních blogů jen proto, že si nějaký floutek přišel a řekl, že tohle a tohle je kvalitní a tohle ne. Achjo, kde to žijeme?
Asi bych si měla zaskočit na krásnou.cz a zjistit, jestli tam nebudou mít radu, jak na jarní deprese :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ufounek Ufounek | Web | 10. března 2011 v 16:49 | Reagovat

Taky mě tyhle reklamy na nejen přeúžasnou krásnou.cz štvou. Skvělý článek, sdílím tvůj názor.

2 Lenka Lenka | Web | 10. března 2011 v 18:24 | Reagovat

Ano, sladké začátky...když jsem před třemi lety začínala, všechno bylo fialové a nikde žádná reklama, nic. Jak to bylo úžasné...a jak málo to vydrželo.
Teď mám pocit, že se proti mě spikly všechny živly a mermomocí se mě snaží donutit číst si, jak si správně vyžehlit vlasy a dobře se opálit(zvláštní, dneska sněžilo) a přitom ještě koukat na Tisíc a jednu noc.
Asi nás pošlou na Sibiř do gulagu:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama