Grilovačka

20. září 2011 v 15:28 | Werí |  Diary
Tento víkend můžu opravdu považovat za vydařený - byla jsem u kamarádky a v sobotu jsme grilovali u kámoše na zahradě. Snědli jsme alespoň kilo masa, vypili nějaké to šampáňo, pivo a víno, samozřejmě si pokecali, zablbli, vyfotili pár šílených fotek, na které budeme určitě jednou rádi koukat :D

Musím říct, že takhle pohodový a skvělý víkend jsem už hodně dlouho nezažila. Člověk si po dlouhé době příjde, že vážně někam patří a že si život dostatečně užívá - že to není jen samá práce a shánění peněz, ale občas i zábava.

Rozhodně se těším, až si něco takového znovu zopakujeme - zřejmě na maturitním plese P. v listopadu - jsem na to vážně zvědavá, ale dost se těším. Alespoň opět vypadnu z domu, poslední dobou to tu začíná být vážně na draka. Být tu zavřená pořád, tak se asi brzy zblázním - ještě že mám doma Abby, sice mě někdy štve, ale člověk si může postěžovat :)

Přikládám jednu fotečku ohně, co jsem vyfotila. Přišla mi zajímavá - oheň mám strašně ráda, vážně mě uklidňuje. Člověk se zadívá do ohně a přestane myslet na okolní svět :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama