Nemáme čas být sami sebou. Máme jen čas být šťastni.

17. listopadu 2011 v 14:44 | Werí |  Diary

Omlouvám se za neaktivitu, ale nějak nevím, co bych přidávala... jak je zima, tak se mi moc nechce jít fotit ven, protože mě tam zebou ručičky :D ale já zkusím něco vymyslet... vynasnažím se. Zítra máme stužkovací večírek, takže rozhodně bude o zábavu postaráno (doufám), pak napíšu, jaké to tam bylo a určitě přidám i nějaké ty fotky.


Jinak, tahle fotečka je z nynějšího víkendu, je to z bowlingové dráhy :) měla jsem tu návštěvu na víkend, takže jsme v pátek vyrazili na bow a pak v sobotu na koncert Landy a ještě na diskotéku. Víkend jsme propařili dost solidně, taky mi příjde, že jsem ho ještě stále nedospala, ale to mi zas až tak nevadí, protože jsem se vážně bavila.

Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych si zase nezkomplikovala život klukama, resp. klukem, jsem asi vážně padlá na hlavu, dala jsem si od nich na takovou dobu pokoj a byla jsem určitě spokojenější, teď mám akorát zmatek sama v sobě a vůbec netuším, jak to je a jak to bude. Člověku je v jednu chvíli tak moc dobře a pak to je zase pryč, těch pár hodin štěstí za to fakt asi nestojí, já se pro příště snad poučím... doufám :D

Poprvé po hodně dlouhé době jsem slyšela hrát na diskotéce Metallicu, dost mě to překvapilo, ale i potěšilo... Bylo to fajn :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bezejmenná Bezejmenná | Web | 17. listopadu 2011 v 15:24 | Reagovat

Bowling je fajn, zezačátku mi nikdy nejde, ale pak dávám jeden strike za druhý.
S kluky je to fakt těžké, mluv mi o tom. Kluk, co mi neustále psal, volal, venku mě bral za ruku, teď začal dělat to samé mé nejlepší kamarádce. Přede mnou. Mě to sice neštve, protože ten kluk je absolutní pablb a já ho nechci. Ale mám dojem, že kamarádka ho chce a nebaví se kvůli tomu se mnou.

2 Werča Werča | Web | 19. listopadu 2011 v 13:25 | Reagovat

Toho Landu ti závidím, musel to bejt super zážitek! :)
Myslím, že ten zmatek zažije asi každý, ale neboj, chce to čas, ten vždycky pomůže ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama