Prosinec 2011

Iluze

27. prosince 2011 v 23:28 | Werí

Po delší době jsem si zase trochu zabásnila... jen na mě přišla taková zvláštní nálada, tak jsem cosi naškrábala :) ani přesně nedokážu říct o co tam jde... to si asi každý přebere po svém :) není nic moc.


Pražské pochůzky

26. prosince 2011 v 18:29 | Werí
21.12. jsem byla navštívit Prahu. Podívat se po vánočních trzích na Staromáku a pak se projít po noční Praze. na trzích jsem se samozřejmě přepila svařáka a punče :D ...při večerní procházce Prahou jsme se pro změnu ztratili, tak jsme v neznámé části Prahy prostě zapluli do hospody :D pak jsem přespala u kamaráda na koleji, tudíž druhý den mírně prošvihla školu, ale to se prostě stává :D Neměla jsem moc čas fotit, protože jsme byli pořád v pohybu, ale mám alespoň pár fotek sochy Václava se svíčkami kolem a pár budov :)


Trhač :)

17. prosince 2011 v 10:47 | Werí |  Abby-foto
Omlouvám se, že nepřispívám, ale nemám na to náladu a ani nemám nic, s čím bych se podělila. Tak jsem alespoň včera při hře s psiska vyfotila pár fotek, abych ukázala, jakou doma máme vzteklinu :))


1. Prosinec - adventní kalendář

1. prosince 2011 v 22:07 | Werí |  Diary
Tak a máme tu 1. prosinec. To znamená, že Vánoce už klepou na dveře, těšíte se nebo máte jako já hrůzu z toho, že na dárky nemáte peníze? :)
Jako každý rok jsem si i letos pořídila adventní kalendář (kupuji si ho sama, je to prostě taková moje tradice mít ho doma :D) . Tentokrát jsem ale sáhla do jiného soudku. Místo čokolád je v každém okénku jiný čaj :) Dneska jsem měla svůj první a byl opravdu výborný, pochutnala jsem si :)
A co vy? Taky pořizujete každoročně adventní kalendář?

(omlouvám se za nekvalitu fotek, ale fotila jsem je až teď, takže o ideálním osvětlení jsem si mohla nechat jen zdát :D)