Čas běží a běží a běží

20. června 2012 v 13:31 | Werí

Páni, to to letí. Neřekla bych, že jsem sem nepřidávala už takhle dlouhou dobu. Omlouvám se za to, přecijen byla spousta povinností, zábavy a na blog nebyl mnohdy čas ani nálada. Teď už bude snad všechno jinak - od včerejšího dne mi konečně oficiálně začaly prázdniny (protože mi skončil maturitní shon a zároveň kola příjmacích zkoušek na VŠ)


Měla bych asi začít tou obávanou zkouškou dospělosti :) ...
Z písemných jsem strach neměla, i když po napsání slohů jsem neměla dobrý pocit. když přišly výsledky z didakťáků měla jsem radost. Vyšší angličtina 90% a nižší čeština téměř 98% :)

Ústně jsem maturovala 23.5. (tzn. ve středu odpoledne) v pořadí - čeština, angličtina, informatika, chemie. Překvapivě jsem nebyla vůbec nervózní. Většina holek kolem mě se klepala, brečela a říkaly, jak už posledních pár dní pily jen vodu, protože jim bylo ze všeho zle. Já se ještě ve třídě před zkouškama ládovala jednohubkam :D Při češtině jsem si vytáhla Havrana - trochu šok, protože jsem text viděla poprvé v češtině (vždycky jsem ho četla v aj), ale uhrála jsem to na 8 bodů z 9.
Další byla angličtina - health and medical care, na kterou jsem se vůbec neučila, ani jsem to neviděla, takže mě trochu polil pot na potítku. Přesto jsem to zvládla na plný počet - 39/39 bodů :)
Pak informatika, vytáhla jsem si třídící algoritmy čísel a grafické příkazy ve small basicu - ze zkoušky jsem sice neměla dobrý pocit, protože vím, že jsem něco pomotala a na konci jsem ještě velice okolí pobavila tím, že jsem přepadla přes židli, když jsem chtěla odcházet :D ...ale přesto jsem dostala hodnocení - výborný.
Chemie byla největší sranda. Když jsem si sahala pro číslo říkala jsem si, že chci otázku číslo 2 a ha! Byla tam :D Takže zkouška naprosto nejvíc v pohodě, dostala jsem se ani ne do třičtvrtě otázky, když mě zastavovali, že už jsem vyčerpala limit :D takže chemie to byla jasná výborná :)
Když přišly výsledky ze slohů...tak čeština byla prý za 2 a angličtina 1 za plný počet.

Při předávání vysvědčení mě bohužel čekalo menší rozčarování - z češtiny mi to vyšlo na 2, takže jsem odmaturovala s celkovým výsledkem čeština nižší - chvalitebný, angličtina vyšší - výborný, informatika - výborný a chemie - výborný :) takže bych řekla, že výborný výsledek :)

Teď už jen čekám na poslední výsledek z příjmacích zkoušek z KU, takže až bude, ozvu se a shrnu ještě výsledky příjmacích zkoušek :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Werča Werča | Web | 20. června 2012 v 20:55 | Reagovat

Moc, moc ti gratuluji! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama