Listopad 2014

Jak jde čas....

26. listopadu 2014 v 19:17 | Werí

Rok se s rokem sešel a už tu máme zase Vánoce :) Jak jsem již psala v předchozím článku nebydlím s rodiči už druhým rokem. Svoje pejsky tedy vídám jen málo...cca jednou do měsíce :( ale aby mi doma nebylo smutno, tak jsme si pořídili dvě kočičky - obě jsou plemena Birma posvátná. Kočička Salma a kocourek Marley. Sice jsem srdcem pejskař, ale přítel je kočičkář a vzhledem k tomu, že bydlíme v bytě, tak jsem ustoupila a máme kočičky :) Vkládám sem pár foteček těch našich obludek.
Jinak mám před svatbou, 15. května se budu vdávat, takže ze mě už za půl roku bude vdaná paní. Ten čas tak rychle utíká a dospíváme ani se to nezdá :) Určitě sem dám pak pár fotek ze svatby. Chtěla bych sem tam napsat nějakou další část některé z povídek, ale vzhledem k hektickému období v práci (pracuji ve skladu internetového obchodu, takže nás nastávající svátky zasáhly velkou silou) a ještě do toho škola, kterou také vůbec nestíhám, tak nevím, jestli si na to budu mít čas uděla čas :D
Tak se zatím mějte, hlavně si užijte vánoční svátky, pořádně si odpočiňte, ať můžeme nastoupit do nového roku s pořádným elánem :))