Abby-foto

Trhač :)

17. prosince 2011 v 10:47 | Werí
Omlouvám se, že nepřispívám, ale nemám na to náladu a ani nemám nic, s čím bych se podělila. Tak jsem alespoň včera při hře s psiska vyfotila pár fotek, abych ukázala, jakou doma máme vzteklinu :))

Na poli

26. října 2011 v 11:33 | Werí
Pár foteček z krátké procházky na poli, které máme za bytovkami. Bylo b jich víc, jenže se mi samozřejmě vybyly baterky - jako naschvál :D Jinak na fotkách je poznat, že už to není žádné malé štěňátko. Ačkoliv je to poměrně drobný pes, rozhodně umí nasadit takový ten majestátní postoj . To bude mít zřejmě po mamince, rysy retrívra tam určitě nějaké jsou :)
Mimochodem, po téhle procházce musela do vany, protože byla celá od bahna :D
Jinak dneska jedu k P. tak doufám, že si to pořádně užijeme a odreagujeme se - žádná škola, žádný starosti :D přijedu zřejmě v sobotu, tak uvidíme, jestli přivezu i nějaké další fotečky :)

Gaučáček :D

6. září 2011 v 19:51 | Werí
Fotky nejsou moc kvalitní, jsou jen doma za umělého osvětlení a je to na tom dost vidět... jen vám chci ukázat, jaká je ta naše Abby gaučanda (ze začátku nesměla na gauč ani na postel...no a vidíte to teď sami :D)

Procházka :)

4. září 2011 v 23:38 | Werí
Dnes jsme byli s Abby a dalšími psisky na procházce, přináším vám pár fotek - ještě mám dalí, ale je jich dost, takže to rozdělím postupně do pár článků... na těchto fotkách je jen Abby... na dalších pak jsou i ostatní psi :)

Abby - fotečky :)

26. července 2011 v 18:26 | Werí
Tak, psí slečna je u nás už měsíc. Krásně se zabydlela, už doma téměř nečůráme, občas i poslechneme (když se nám zrovna chce) Přidávám pár fotek, některé fotila kamarádka a některé jsou moje...


 
 

Reklama