Artieho deníček

Artoušek :D

11. února 2014 v 11:23 | Werí
Tak jo, vím, že jsem sem dlouho dlouho nepsala a zřejmě ani dlouho dlouho zase psát nebudu :D tak to holt bývá, když člověk chodí do práce a žije s přítelem, najednou toho volného času moc není a když náhodou je, tak se ho člověku nechce trávit u blogu :) ale všimla jsem si, že pár z vás mělo zájem zahlédnout Artieho v plné síle a kráse, tak alespoň Vám vyhovím :)) fotek je bohužel méně, protože už téměř rok nebydlím doma, takže svoje miláčky vídám jen málo :(


1. den doma (14.8. 2012)

15. srpna 2012 v 10:49 | Werí

Takže, jak probíhal náš první den? Asi o půl deváté ráno jsme vyrazili do Nechanic pro psisko. Paní nás tam vyvezedla a dovedla k jejich domku, kde se na nás vyvalila kupa psů :) měli dva dospělé ČSV, poslední tři štěňátka a ještě malého psíka, netuším, co to bylo za rasu.
Tak jsme si popovídali, pohráli si a pak si jeden z kluků prostě vybral Abby za maminku. Pořád jí chodil za ocáskem, i když jí se to nelíbilo a utíkala před ním.
V autě byl pořád aktivní a chtěl někam lézt, naštěstí ani nezvracel - jen celou dobu kňučel. Kňučet nepřestal ani doma - naprosto u všeho, u jídla, u kousání kostičky, u pobíhání po bytě.
Vzali jsme ho samozřejmě ven, protože u tohoto plemene je hodně důležitá socializace. K naší radosti jsme zrovna na vycházce potkali spoustu známých, tkže se tam nakonec slezlo asi 8 psů a jejich páníčků. Tím byl první den socializace rozhodně úspěšný.
Doma udělal jednu louži a bobek :D ale zbytek byl naštěstí venku.
Jinak je to štěně, co se narodilo 2.7. 2012 - máme ho doma brzy, protože vlčáci se odebírají dřív právě kvůli socializaci. Nemohli jsme se dohodnout na jméně, ale nakonec je z něj Artie :) - tedy zkrácenina od Artuše.

 
 

Reklama