Ostatní

Mlha zakrývá naše životy

24. listopadu 2011 v 19:17 | Werí
Omlouvám se, fotky ze stužkovacího večírku mám bohužel pouze s lidmi, takže v rámci zachování anonymity sem žádné nepřidám. Přesto jsem alespoň z okna pokoje (z okna, protože ležím doma nemocná) vyfotila, jaká u nás padá 'krásná' mlha... mimochodem tahle fotka je focená asi ve 3 odpoledne, žádné ráno. Jakmile tu padne mlha ráno, tak tu obvykle bývá až do večera... navíc zkombinovaná se smogem, takže se úžasně dýchá. Taky u vás bývá poslední dobou takováhle mlha?

Okolí hraje všemi barvami

12. října 2011 v 17:45 | Werí
Z nedávné procházky (kdy bylo naštěstí ještě hezky a slunečno - bohužel, babí léto je již zřejmě to tam) jsem pořídila pár fotografií, které sice nejsou nic moc, ale na druhou stranu jsou takové plné barev a líbí se mi :)

Tajemný měsíc

12. září 2011 v 20:12 | Werí
Zrovna jsem byla s Abby na procházce a nemohla jsem odolat, když jsem zahlédla měsíc zahalený do zvláštní fialové záře. Všude kolem bylo světlo, jen ten měsíc...tak jsem ho vyfotila, abyste se taky pokochali zvláštním zbarvením :)

Léto nás pomalu opouští...

12. září 2011 v 16:11 | Werí
A proto se jej musíme snažit udržet o něco déle...našla jsem v počítači pár fotek kytiček, které jsem fotila, tak snad na nás dýchnou atmosféru :)

Nebeské kresby

8. září 2011 v 19:56 | Werí
Včera jsem byla s Abby venku a vážně mě zaujalo nebe...ani nevím, jestli létalo tolik letadel nebo to hodně udělaly i mraky. Je to zvláštní. Navíc ty modré fotky jsou z jedné strany oblohy (na východě) a další dvě fotky jsou za západě...ve stejný čas

Pavučinka

5. září 2011 v 16:17 | Werí

Jen takový pokus u tety na zahradě. Stále se s foťákem seznamuji a nikdy v životě jsem makro nefotila, takže to jsou takové pokusy amatéra :)


Lekníny

30. srpna 2011 v 13:00 | Werí
Obrázky jezírka na zámku v Ratibořicích a leknínů, které zrovna kvetly :)


Noční nebe

27. srpna 2011 v 12:24 | Werí
Foceno dva dny po sobě, fotky nejsou upravované :)Jaro je tu :)

5. dubna 2011 v 21:08 | Werí

Když jsem šla dneska do autoškoly, zahlédla jsem rozkvetlý stromek, tak jsem si ho musela vyfotit alespoň na mobil. Jako důkaz toho, že jaro už je vážně tu :)


Guitar

2. dubna 2011 v 10:56 | Werí
Dostala jsem včera novou kytaru a jak se učim a učim, tak mě bolej prsty tak, že už hrát nemůžu, tak sem si jí aspoň vyfotila :D...naším historickým foťákem (který mimochodem není schopný vyfotit téměř nic), první je upravená, druhá vůbec..přišlo mi to zajímavý :D
 
 

Reklama