Překlady

Plumb - In my arms

10. března 2011 v 16:25 | Werí

Přicházím s dalším překladem písničky. Měla jsem jí na youtube uloženou již hodně dlouho, ale do překladu jsem si netroufala, protože mi příjde hodně básnický. Samozřejmě, jak jsem čekala, nepovedlo se to zrovna nejlépe, ale tak alespoň něco. I pokus se cení, snad :)
Písnička je pomalá, od rodiče dítěti. Ani jsem nehledala jiné video, než jsem měla uložené. Tohle je ze seriálu The O.C. a myslím, že se k písničce hodí, takže jsem nehledala žádné jiné. K videu je i krátké intro, tak se nelekněte :)
(Video není moje práce)

Heartland - I Loved Her First

20. ledna 2011 v 18:55 | Werí

Takže, rozhodla jsem se pro novou rubriku. Velice často narazím na písničku, která se mi líbí třeba i hudbou, ale hlavně svým obsahem. Přesně pro takové písničky bude místo tady. Vždy k ní přidám vlastní překlad, aby i lidé, kteří ještě nejsou v angličtině tak dobří, mohli ocenit tu krásu textu :) (samozřejmě, že moje překlady nejsou nic úžasného, překlady písní jsou podle mě to úplně nejtěžší, co může být, takže to jsou takové pokusy)

Takže první písnička v sekci je vlastně svatební. Je to píseň pro otce s dcerou. Je zpívaná jakoby od otce svému nastávajícímu zeťáčkovi a ten text se mi strašně líbil, takovou písničku bych chtěla mít na svatbě :)

 
 

Reklama